Rybářský letní tábor Slezská Harta 2018 turnus č.1

 

BLIŽŠÍ INFORMACE K TÁBORU

LETNÍ TÁBOR RYBÁŘSKÉ MLÁDEŽE 2018

Pořadatel:  Občanské sdružení RSK Svinov z.s. -rybářský sportovní klub-

Letní tábor se uskuteční v lokalitě vodní nádrže Slezská Harta v objektu vodních skautů Poseidon u obce Roudno (tento objekt využíváme již několik let). Letní tábor je zaměřen především na zdokonalování naší mládeže v rybářských znalostech a na přípravu dětí na soutěže ve sportovním rybolovu. Děti si v průběhu tábora mohou vyzkoušet rybolovnou techniku (házení na terče a do dálky muškou i zátěží) nebo lov ryb udicí, který bude zaměřen na všechny povolené způsoby lovu ryb (na plavanou, umělou mušku, na položenou i přívlač) dle zvoleného úseku přehrady. Na děti budou dohlížet zkušení vedoucí znalí jak v oboru rybolovné techniky, tak i v lovu ryb udicí. Každý den je pro děti připraven pestrý program (soutěže, turnaje, závody, besedy, výlet atd.). Pokud bude zájem a podmínky k rybolovu, budou děti chytat NON-STOP 24 hodin (několikrát za tábor).

Tábor se nachází v samostatném stanovém areálu. Táborová základna se nachází cca 30m od břehu vodní nádrže. Je pravidlem, že děti chodí rybařit pod vedením zkušených vedoucích okolo celé nádrže

V areálu je k dispozici 25 stanů s podsadou pro dvě osoby,  jídelna, sprchy, WC , atd. Pro sportovní vyžití je zde hřiště pro vybíjenou,volejbal,Discgolf,ringo a jiné.

Vzhledem ke specializaci tábora je důležité, aby děti sebou měly základní rybářské vybavení a především členskou legitimaci a rybářský lístek.

Tábora se mohou zúčastnit děti od 8 do 16-ti let a hlásit se mohou na email:mo.poruba1@seznam.cz nebo tel.603834247

Cena LTM je 3.700,- Kč.

Přihlášku, a další potřebné podklady Vám budou ihned zaslány po kontaktování.V červnu bude schůzka s rodiči - zde budou upřesněny všechny další podrobnosti .

Fotografie s předcházejících táborů najdete na http://krouzek.msporuba1.cz/

 Těšíme se na účast dětí na našem táboře, kde se jim, jak doufáme, bude líbit a všem ostatním přejeme příjemnou dovolenou.

 

                                                                                                                              Milan Kratochvíl

                                                                                                                                           vedoucí tábora

Podporují nás:

 

 

 

 

 

Logo_awt