29.6.2018 - Závěrečný kroužek

.

.

V pátek nás čeká závěrečný kroužek uplynulého školního roku.

Shrneme uplynulou sezónu, dáme si nějaké dobroty a vyhlásíme vítěze letní části Bečkárenského poháru a celkového vátěze Velké ceny Bečkárny 2018!!!

.

Začínáme v 15:00 - konec v 16:00

.

.

.

.

Noc na Bečkárně!

V sobotu 30.6. od 15:00 budeme na Bečkárně mít nepovinný kroužek přes noc, až do neděle do 10:00!

Kdo se chce zúčastnit, tak se mi nahlásí na email, nebo v pátek v kroužku.

Přesný program je přísně tajný, ale jelikož jsme rybáři, tak budeme chytat ryby.

Občerstvení (odpolední svačina, 1., 2., 3. večeře a nedělní snidaně - vše zajištěno!!)

Každý, kdo se zúčastní, bude mít kromě rybářské výbavy (nezapomeňte na čelovku a na chemická světýlka), dostatku oblečení a dobré nálady taky spacák a karimatku!

.

.

Těšíme se na vás v pátek (a v sobotu i něděli)!

.

.

22.6. - PŘÍVLAČ

.

.

V pátečním kroužku si konečně zavláčíme na odře. Tloušťů a okounů je v řece dost, tak je trochu prověřímesmile

.

.

S sebou - výbava na přívlač (nástrahy - rotačky, plandavky, woblery, twistery, rippery, nymfy atd... vše v malých velikostech)

.

Zítra čus bus!

.

15.6. - rybolovný kroužek + příprava na závody

.

Trochu se nám pozměnilo počasí (k rybářsky lepšímu), proto vyzkoušíme, co chytíme!

Červy a krmení pro vás máme nachystány, vy si z domu vezměte bič (a vše potřebné k lovu na bič).

.

.

V soboru je Příborský pohár - porádaný ve Štramberku. Jedná se o závod zařazený do Poháru územního svazu.

Za náš kroužek jsou nominování:

Petr Holec (Sepiják)

Martin Nožička (Nožka, nebo Trojnožka...)

Živný David (Živák)

Ondra Brož (zvaný Mrož)

Patrik Vandio (Dlouhán)

Patrik Hajný (něco vymyslíme)

Ondra Sládeček (taky něco vymyslíme)

.

(více info k závodu - domluvíme se v pátek)

.

.

Čauky mňauky v pátek!

.

.

.

8.6. - jdeme na ryby

.

V pátečním kroužku jdeme na ryby.

Červy pro vás máme zajištěny, krmení si vezme každý své.

.

Těšíme se na vás v pátek!

1.6.2018 - Kroužek zrušen!

.

.

.

Z důvodu překrývání se termínů tří závodů, kterých se kroužek a vedoucí kroužku účastní, jsme nuceni páteční kroužek zrušit.

.

.

.

Pokud nám budete chtít fandit, přijeďte se na nás podívat, účastníme se těchto závodů:

.

Čerťáky R-SPEKT junior CUP 2018

.

Krajské kolo Zlaté udice 2018

.

2.Kolo ligy plavané 2018

.

Děkujeme za pochopení!

25.5.2018 - kroužek odpadá

.

.

KROUŽEK ODPADÁ!

25.5. odpoledne bude na Bečkárně probíhat setkání

zastupitelů městského obvodu Ostrava - Svinov s občany.

.

.

Děkujeme za pochopení.

.

18.5.2018 - rybaříme !!!

.

.

Vezměte si vše pro rybolov - buď na položenou, plavanou, nebo feeder!

Krmení máme, nástraha dne je kukuřice a červ (ty máme taky)

.

.

Ti, co postoupili na krajské kolo ZU budou mít individuální trénink (RT - praxe, LRU-teorie)!

.

.

Těšíme se na vás v pátek!

.

.

11.5.2018 - ZLATÁ UDICE - velká příprava

.

.

Ten, kdo se zúčastní zlaté udice (nominace viz níže), bude mít v kroužku vše na závody (LRU je v sobotu, RT+RZ v neděli).

Ostatní členové kroužku - volná zábava -tzn. rybolov (nástrahy a návady si musíte donést), trénink RT, trénink RZ...

.

.

PS - do kroužku můžete klidně přijít dříve (cca od 13:00).

.

.

Nominace Městské kolo ZU:

Dívky:

Verča Kepáková

.

Žáci:

Patrik Vandio

Ondra Brož

Patrik Magdolen

Kryštof Kostecký

Patrik Hajný

Štěpán Třaskoš

+ jedna divoká karta (Pinko, Sládeček, Adámek... Ten, kdo si chce ZU zkusit, nebo si rozmyslel, že nejde...)

.

Dorost:

David Živný

Martin Nožička

.

.

 

4.5.2017 - Kroužek - "ZLATKA"

.

.

V pátek velká příprava na ZLATOU UDICI!!!

.

Zlatá udice bude příští týden

- v sobotu se rybaří na Bečkárně

- v neděli vědomosti a rybolovná technika v areálu Kynologického klubu v Třebovicích.

.

V pátek budeme chystat vše na RT + malý trénink mušky, ať víte, do čeho jdete.

.

.

Ten, kdo na Zlatou udici jít nechce, si v pátek vezme vše pro lov na položenou.

.

.

Těším se na Vás v pátek!

.

.

27.4.2017 - příprava na Pohár Výškovických tůní

.

.

V pátek se zase budeme připravovat na závody - tentokrát na rybnících u konkurence ve Výškovicích.

.

Za náš kroužek jsou nominováni:

dívky:

Verča K.

..

žáci:

Patrik Netopýr

Patrik Vandio

Patrik Hajný

Ondra Brož

Ondra Sládeček

Tom Pinko

.

dorost:

Květák

Sepiják

Tom Schneider

David Živný

.

.

Poprosím všechny nominované o potvrzení účasti do STŘEDEČNÍHO VEČERA!!!

(ti, kteří se závodu zúčastní, se budou v kroužku zodpovědně připravovat pod mým dohledem - budete mít celou výbavu!)

.

Všichni výherci Poháru na Bečkárně si do kroužku přinesou poháry a diplomy,

které v sobotu ukořistili - bude foto... 

.

Nenominovaní členové kroužku si vezmou vše pro lov na plavanou/položenou - dle svého uvážení. Krmení budete mít nachystáno ;-)

.

Těším se na vás v pátek. 

.

.

Podporují nás:

 

Logo_awt