Vedoucí rybářského kroužku

.

Radim Vytřas

Odchovanec bečkárenského rybářského kroužku, z pozice žáka volně přešel na pozici vedoucího. Od roku 2005 člen družstva MO ČRS Ostrava Preston (Liga LRU-plavaná), v současnosti je vedoucím tohoto týmu. Nejraději chytá na plavanou, ve které má také největší zkušenosti a závodní úspěchy (Mistr ČR 2016 - jednotlivci, Mistr ČR 2016 - družstva, 2. vicemistr ČR 2015 - jednotlivci, Mistr moravskoslezského kraje). Poslední dva roky věnuje poměrně dost prutohodin přívlači a méně známým přívlačovým technikám. Zabývá se stavbou nových prutů "na míru". Pokud mu to dovolí čas, vyrazí třeba i na týdení kaprařskou výpravu.

...................................

 

 Dalibor Fojt

Dalis

Také je odchovancem tohoto rybářského kroužku a vedoucím se stal podobně jako Radim. Tým MO ČRS Ostrava Preston začal reprezentovat v roce 2007 a po malé přestávce se v roce 2015 vrací bojovat o cenná medailová umístění. V roce 2016 s tímto družstvem vyhrává  mistrovský titul na Mezinárodním mistrovství ČR.  Jelikož závodí v plavané, bravurně ji ovládá. Když ale potřebuje trochu zvolnit a nesledovat pořád splávek, přemění se v kapraře.

...................................

 

 


 ...................................

 

Petr Skura

Pesk

Závodí v plavané za Ostravu ve stejném družstvu jako Radim a Dalibor. V roce 2016 vyhrává družstvo MO ČRS Ostrava Preston pod jeho trenérským vedením Mezinárodní mistrovství ČR v LRU plavaná. Rozený specialista v lovu na bič a jeden z předních lovců amurů na plavanou v kraji. Při náročném programu rybářského kroužku klukům pomáhá. Na rybářských závodech mládeže doprovází členy kroužku jako trenér.

.

.

 

Podporují nás:

 

 

 

 

 

Logo_awt